HUMAC OSUSZANIE NAWILŻANIE OCZYSZCZANIE CHŁODNICTWO KLIMATYZACJA

ROTENSO

 
D10W DORAI
 
Domowy osuszacz kondensacyjny o wydajności 10l/24h do pomieszczeń o powierzchni do 20m2
 
Idealny do łazienki, pralni,  garażu czy spiżarni, pomocny również przy domowych pracach budowlanych 

AIRDRY

 
 
Osuszacz adsorpcyjny do
 
zastosowań mobilnych, budowlanych czy domowych
świetnie sprawdzi się w piwnicy czy garażu oraz przy domowych pracach budowlanych 

OSUSZACZE DOMOWE I BIUROWE

ROTENSO

 
D12W DORAI
 
Domowy osuszacz kondensacyjny o wydajności 12l/24h do pomieszczeń o powierzchni do 25m2
 
Idealny do łazienki, pralni,  garażu czy spiżarni, pomocny również przy domowych pracach budowlanych 

Domowy osuszacz powietrza to wielofunkcyjne urządzenie, które spełni nawet najbardziej wygórowane oczekiwania. Poza standardową funkcją osuszania powietrza, narzędzie eliminuje nieprzyjemne zapachy i silne alergeny. Na rynku dostępne są trzy rodzaje urządzeń osuszających pomieszczenia domowe: adsorpcyjne, kondensacyjne i z granulatem. Przed zakupem warto porównać urządzenia i wybrać to, które będzie najlepiej spełniało swoją funkcję w danym pomieszczeniu. Wnikliwe rozeznanie pozwoli uniknąć rozczarowań i niepotrzebnych strat energii. Osuszacze domowe umożliwiają przepływ powietrza do 800 m3/h. Żeby ustalić wielkość przepływu, należy podzielić go przez powierzchnię pomieszczenia, w którym ma znaleźć się urządzenie.

Wydajność mechanizmów osuszających przestrzeń może znacznie wpływać na jakość ceny produktu i ostateczne koszty jego eksploatacji. Do osuszenia małego pokoju wystarczy model o wydajności 10l/24h.

Domowy osuszacz powietrza to najprostsze i najskuteczniejsze rozwiązanie na osuszenie powietrza w Państwa domowym zaciszu. Problem nadmiernej wilgoci dotyka wiele osoby. Kiedy zauważają pojawiający się osady na ścianach i odczuwają panujący w mieszkaniu chłód, chcą poznać przyczynę zbyt dużej wilgotności, a następnie ją zwalczyć. Do najczęstszych przyczyn dużego zwilgocenia w domu należy przede wszystkim niesprawna wentylacja, dziurawy dach, brak izolacji cieplnej bądź wysoki poziom wód gruntowych. W takich przypadkach domowy osuszacz powietrza będzie idealnym urządzeniem, które pozwoli zlikwidować problem. 


Jak działają osuszacze powietrza przeznaczone do użytku domowego? Sprzęt zasysa powietrze, następnie w układzie zbierającym wilgoć jest skraplana i trafia do zbiornika znajdującego się w urządzeniu. Obecnie na rynku dostępne są różne rodzaje i modele domowych osuszaczy powietrza. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i dokonania odpowiedniego wyboru według Państwa indywidualnych oczekiwań.

 

 

Domowy osuszacz powietrza

Zalety domowego osuszacza powietrza

Urządzenie osuszające powietrze w domu zalecane jest dla małych mieszkań (w celu przyspieszenia procesu suszenia prania) i niewielkich pomieszczeń w domkach jednorodzinnych (suszarniach, garażach). Osuszanie powietrza specjalnym urządzeniem jest skuteczniejsze niż tradycyjne ogrzewanie wnętrz kaloryferem. Sprzęt jest bardziej ekonomiczny i przynosi korzyści: eliminuje silne alergeny w powietrzu. Osuszacz może być bardzo przydatnym urządzeniem w domu tak samo, jak nawilżacz.

Pozostałe zalety urządzenia:

  • kompaktowe rozmiary i designerski wygląd,
  • łatwa i intuicyjna obsługa urządzenia,
  • automatyczna kontrola jakości powietrza w pomieszczeniu,
  • urządzenie proste w czyszczeniu.