Nawilżacz powietrza z oczyszczaczem to niezbędne wyposażenie w domu u alergików oraz astmatyków. Na rynku dostępnych jest kilka rodzajów produktu. Dla tych, którzy chcą zastosować naturalną metodę nawilżenia proponowany jest nawilżacz ewaporacyjny. Urządzenia ultradźwiękowe przeznaczone dla osób, które cenią oszczędność i szukają cichego narzędzia. Nawilżacz parowy natomiast ucieszy osoby, które poszukują taniego rozwiązania z możliwością stosowania olejków zapachowych. Dobry model powinien posiadać system jonizacji powietrza i oczyszczać przestrzeń z niebezpiecznych dla zdrowia toksyn.

 

Przed zakupem konkretnego modelu, warto sprawdzić parametry takie jak:

  • Poziom zużycia energii (nawilżacze 10 W uznawane są za najbardziej oszczędne),
  • Wydajność (określa się w jednostkach l/h. Większe pomieszczenie wymaga większej aktywności od urządzenia),
  • Hałas (poziom nie powinien przekraczać 35 dB),
  • Wielkość zbiornika (zbiornik o dużej pojemności stosunkowo rzadko trzeba będzie napełniać).

 

Nawilżacz powietrza z oczyszczaczem

Nawilżacz powietrza z oczyszczaczem to bardzo dobre rozwiązanie dla osób, które cenią sobie kompleksowe działania urządzeń. Narzędzie posiada układ filtracyjny, przez które przenika powietrze. Odpowiednio wybrany model potrafi usunąć przykre zapachy z pomieszczenia i usunąć niemal wszystkie alergeny. Badania nad skutecznością oczyszczacza pokazują, że jego aktywność wyraźnie zmniejsza ilość kurzu w domach. Wystarczy wybrać odpowiedni model do indywidualnych potrzeb i preferencji. Na rynku coraz bardziej popularne są nawilżacze z oczyszczaczem sterowane zdalnie. Za pomocą aplikacji można włączać/wyłączać urządzenie, a także sprawdzić poziom zanieczyszczenia filtrów i stopień wilgotności w powietrzu.

 

Dlaczego warto zaopatrzyć się w nawilżacz i oczyszczacz powietrza?

Zanieczyszczone środowisko oraz wzrost liczby alergików to czynniki, które spowodowały duży popyt na nawilżacze i oczyszczacze powietrza. Rosnąca świadomość zdrowotna konsumentów i związane z tym duże zainteresowanie tymi urządzeniami sprawia, że ich producenci tworzą kompleksowe produkty, łączące funkcję nawilżania i oczyszczania powietrza. Nawilżacz i oczyszczacz powietrza w jednym urządzeniu zapewni optymalną wilgotność powietrza w otoczeniu, a jednocześnie wyeliminuje obecne w powietrzu zanieczyszczenia, alergeny, a nawet nieprzyjemne wonie. W naszej ofercie mamy kompaktowe i wysokowydajne nawilżacze i oczyszczacze powietrza. Zapewniamy fachowe doradztwo w zakresie wyboru urządzenia, które najlepiej zaspokoi oczekiwania konkretnego klienta. Zajmujemy się również projektowaniem urządzeń do oczyszczania i nawilżania powietrza na indywidualne zamówienie. W przypadku zainteresowania ofertą nawilżaczy i oczyszczaczy zapraszamy do skontaktowania się z nami!

Nawilżacze powietrza

HUMAC OSUSZANIE NAWILŻANIE OCZYSZCZANIE CHŁODNICTWO KLIMATYZACJA