Polski producent hybrydowych i adsorpcyjnych osuszaczy powietrza HUMAC

O HUMAC AIR CREATORS Sp. z o.o.

 

Specjalizujemy się w systemach osuszania powietrza i procesów technologicznych oraz w systemach wymiany i odzysku ciepła. Zajmujemy się również świadczeniem usług z dziedziny klimatyzacji i chłodnictwa, w szczególności chłodnictwa procesowego. Jesteśmy dystrybutorem najszerszej w Polsce gamy osuszaczy adsorpcyjnych i kondensacyjnych czołowych światowych producentów - dobierzemy osuszacz do każdego zastosowania.

 

Świadczymy usługi w zakresie osuszania budynków oraz pomieszczeń w trakcie prac budowlanych lub też po zalaniach czy szkodach po pożarowych. Nasza firma realizuje szeroki zakres usług dotyczących instalacji klimatyzacyjnych, wentylacyjnych i chłodniczych. Jesteśmy również dostawcą różnorakich typów wymienników ciepła oraz producentem chłodnic wentylatorowych, automatyki oraz systemów z zakresu osuszania budynków.

Oferujemy dobór oraz wykonanie urządzeń zgodnie z oczekiwanymi parametrami i wymogami klienta. Doradzamy w sprawach trudnych i nietypowych. Zapewniamy projekt, dostawę, montaż oraz opiekę gwarancyjną i pogwarancyjną.  Poszczycić się możemy ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w tej branży oraz długą listą zadowolonych klientów. Ponadto jesteśmy oficjalnym dystrybutorem urządzeń firmy TFT na terenie Polski.

Oferta HUMAC AIR CREATORS obejmuje m.in.:

  • DOSTAWĘ I MONTAŻ OSUSZACZY ADSORPCYJNYCH ORAZ OSUSZACZY KONDENSACYJNYCH (SYSTEMY OSUSZANIA POWIETRZA DLA ZBIORNIKÓW, MAGAZYNÓW, PROCESÓW TECHNOLOGICZNYCH, WODOCIĄGÓW, PRZEMYSŁU SPOŻYWCZEGO, A TAKŻE FARMACEUTYCZNEGO; INSTALACJE ZAPOBIEGAJĄCE SZRONIENIU W MROŹNIACH I WYKRAPLANIU W CHŁODNIACH I INNYCH ZIMNYCH POMIESZCZENIACH). Dostawę i montaż wymienników ciepła (lamelowe, płytowe, krzyżowe, obrotowe; do zastosowań w przemyśle, klimatyzacji, ciepłownictwie, chłodnictwie. wykonane w szczególności ze stali nierdzewnej, jak również w nietypowych zestawieniach materiałowych).
  • Wentylatory (osiowe, promieniowe, bocznokanałowe, dachowe, przeciwwybuchowe, kanałowe).
  • Urządzenia grzewczo - wentylacyjne, nagrzewnice powietrza (wodne, olejowe, gazowe i elektryczne).
  • Wentylatorowe chłodnice cieczy technologicznych wraz z automatyką sterującą i systemami zraszania.
  • Wieże chłodnicze, chłodnice hybrydowe, chłodnice wyparne.
  • Systemy chłodzenia maszyn, np. wtryskarek, zgrzewarek, itp.
  • Klimakonwektory i klimatyzatory.
  • Systemy odzysku ciepła.
  • Agregaty wody lodowej - chillery.
  • Wentylatorowe chłodnice ciepła.

 

TWORZYMY DOBRY KLIMAT poprzez stosowanie najnowszych rozwiązań technicznych, zoptymalizowanych pod kątem naszych klientów.

Zadowolenie naszych klientów jest największą motywacją do dalszego działania !!!

HUMAC OSUSZANIE NAWILŻANIE OCZYSZCZANIE CHŁODNICTWO KLIMATYZACJA