HUMAC OSUSZANIE NAWILŻANIE OCZYSZCZANIE CHŁODNICTWO KLIMATYZACJA

 

Specjalizujemy się w systemach osuszania powietrza i procesów technologicznych oraz w systemach wymiany i odzysku ciepła. Zajmujemy się również świadczeniem usług z dziedziny klimatyzacji i chłodnictwa, w szczególności chłodnictwa procesowego. Jesteśmy dystrybutorem najszerszej w Polsce gamy osuszaczy adsorpcyjnych i kondensacyjnych czołowych światowych producentów - dobierzemy osuszacz do każdego zastosowania.

 

Świadczymy usługi w zakresie osuszania budynków oraz pomieszczeń w trakcie prac budowlanych lub też po zalaniach czy szkodach po pożarowych. Nasza firma realizuje szeroki zakres usług dotyczących instalacji klimatyzacyjnych, wentylacyjnych i chłodniczych. Jesteśmy również dostawcą różnorakich typów wymienników ciepła oraz producentem chłodnic wentylatorowych, automatyki oraz systemów z zakresu osuszania budynków.

 

Oferujemy dobór oraz wykonanie urządzeń zgodnie z oczekiwanymi parametrami i wymogami klienta. Doradzamy w sprawach trudnych i nietypowych. Zapewniamy projekt, dostawę, montaż oraz opiekę gwarancyjną i pogwarancyjną.  Poszczycić się możemy ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w tej branży oraz długą listą zadowolonych klientów. Ponadto jesteśmy oficjalnym dystrybutorem urządzeń firmy TFT na terenie Polski.

 

Oferta HUMAC AIR CREATORS obejmuje m.in.:

 • Dostawę i montaż osuszaczy adsorpcyjnych oraz osuszaczy kondensacyjnych (systemy osuszania powietrza dla zbiorników, magazynów, procesów technologicznych, wodociągów, przemysłu spożywczego, a także farmaceutycznego; instalacje zapobiegające szronieniu w mroźniach i wykraplaniu w chłodniach i innych zimnych pomieszczeniach).
 • Dostawę i montaż wymienników ciepła (lamelowe, płytowe, krzyżowe, obrotowe; do zastosowań w przemyśle, klimatyzacji, ciepłownictwie, chłodnictwie. wykonane w szczególności ze stali nierdzewnej, jak również w nietypowych zestawieniach materiałowych).
 • Wentylatory (osiowe, promieniowe, bocznokanałowe, dachowe, przeciwwybuchowe, kanałowe).
 • Urządzenia grzewczo - wentylacyjne, nagrzewnice powietrza (wodne, olejowe, gazowe i elektryczne).
 • Wentylatorowe chłodnice cieczy technologicznych wraz z automatyką sterującą i systemami zraszania.
 • Wieże chłodnicze, chłodnice hybrydowe, chłodnice wyparne.
 • Systemy chłodzenia maszyn, np. wtryskarek, zgrzewarek, itp.
 • Klimakonwektory i klimatyzatory.
 • Systemy odzysku ciepła.
 • Agregaty wody lodowej - chillery.
 • Wentylatorowe chłodnice ciepła.

 

TWORZYMY DOBRY KLIMAT poprzez stosowanie najnowszych rozwiązań technicznych, zoptymalizowanych pod kątem naszych klientów.

Zadowolenie naszych klientów jest naszą dumą!!!

HUMAC  - Polski producent hybrydowych i adsorpcyjnych osuszaczy powietrza

O HUMAC AIR CREATORS SP. Z.O.O.